به انتقادات و پیشنهادات خوش آمدید, این سامانه به شما امکان می دهد پرسشهای خود را طرح نموده و در کوتاهترین زمان ، پاسخ خود را دریافت نمایید.

یک پیشنهاد برای بهبود روند قسمت سوال و جواب

0 امتیاز

سلام

چند بار سعی کردم در قسمت سوالاتی که قبلا (حدود چند ماه پیش) پرسیده بودم بیام و نظری بدم یا دوباره ادامه بدم ولی متاسفانه کسی ندید چون ترتیب چینش سوالات اصلا در قسمت سوالات مثل یه فروم به نسبت آخرین ارسالی ها ،سورت نمی شه...می شه این قسمت رو اکتیو کرد تا اگه در یه سوال ،ارسالی جدید باشه ،اونو بالای بال بیاره؟

پرسید اکتبر 9, 2013 در پیشنهاد بوسیله hadiabbasi (300 امتیاز)

1 پاسخ

+1 امتیاز
 
بهترین پاسخ
بله کاملا حق باشماست نمیدونم چرا سوالاتی که کامنت جدید دارند بالا نمیاند. به نظرم بهترین راه حل داشتن یه انجمنه. ای کاش بچه ها همت کنند و انجمن ها رو هم فعال کنند. من سعی میکنم این مشکل رو حل کنم.
پاسخ داده شد اکتبر 10, 2013 بوسیله admin (3,210 امتیاز)
انتخاب شده اکتبر 10, 2013 بوسیله hadiabbasi
مهندس شما  لب تر کن برکتش از خدا، همتش از ما و  لطفش هم از شما...
چاکریم هادی جان. فعال شد دوباره انجمن ها.
مرسی
ادمین جان شک نکن به زودی اینجا به حول و قوه الهی (به قول دوستم - به قول و حوه الهی) می شه مرجع شماره یک کیوت تو ایران...اونایی که تو قسمت فارسی  qt-project.org  دم از مهارت بالا می زنن و از کاربران تقاضا دارن سوالات سطح بالا بپرسن ،چنتا سوال نیمه سخت در حد لود فلش در کیوت ازشون پرسیدم از دیوار صدا اومد از اونا صدا نیومد...حالا هی برن و ادعا کنن...مطمئن باش هر کاری که از دستم بر بیاد انشاءال...برا این سایت انجام می دم...موفق باشید...
ممنون هادی جان لطف داری. کمک بزرگی میکنی دستت درد نکنه.
...