به انتقادات و پیشنهادات خوش آمدید, این سامانه به شما امکان می دهد پرسشهای خود را طرح نموده و در کوتاهترین زمان ، پاسخ خود را دریافت نمایید.

انحراف از مسیر!

+1 امتیاز
سلام

1- تشکر

2- حقیقتش قصد نوشتن نداشتم و مدتی صبر کردم، به هر حال: من این نوع برخورد با قرار دادن چیزهای کوچک با درخواست کاربر را به مانند این میدانم که استادی که اشراف به موضوعات مختلف و درجه بندی آن دارد، از دانشجو بخواهد تا مبحثی مطرح کند تا ارائه دهد. یقینا این نظر بنده است و شاید نه درست.

3- همیشه در مقاطع مختلف تحصیل از اشراف نداشتن غالب اساتید به درس مربوطه شان، بیانشان و زمان بندی، سیلابس و.... نالان بودم. یکی از دوستان مخالف بود و می گفت خود آدم باید بخواند و من بر این عقیده بودم که اگر کسی عمری راهی را درست رفته باشد، بسیار خوب می تواند گرا دهد، وگرنه چرا  بیام دانشگاه؟ به خصوص در بعضی از موضوعات مثل برنامه نویسی با وسعت منابع خیلی راحت می توان جلو رفت. تا اینکه آن دوست من به اساتید به معنای واقعی برخورد کرد و گفت حق با من است!!!

4- رشته ی اصلی بنده برق هست در مقطع فوق برای سالیان دور!! ولی به دلایلی که وقتی برای دیگران مطرح می کنم، اگر کاملا موافق نباشند، مخالفتی هم نمی کنند، به برنامه نویسی رو آورده ام  و الحمدلله  علاقه ی شدید خیلی کمک بوده است و در پروژه هایی که با دوستان انجام داده ام آنها به این علاقه و گیر دادنها که در بعضی جاها بسیار به کارآیی پروژه کمک کرده اذعان دارند. این بند را نه به خاطر تعریف و یا ابراز سواد بیان کردم، از همان روز اول می گفتم من فقط از توابع آن دو موسس اول کیوت که دانشگاه رو رها کردند، آن هم بعضی توابع استفاده می کنم، پس اصلا جایی برای اظهار وجود نمی ماند ولی برای این گفتم که بگم آدمی فقط خواهان درخواست آموزش نیستم، ولی اگر یه آدم وارد پیدا شود بسیار می توان زودتر به مقصد رسید. الحمدلله  نظرم این است که اهل مطالعه نبودن ضرر است.

5- خیلی دوست داشتم با توجه به دانش خوب شما که بارها به آن اشاره کرده ام، سیلابسی تدوین میشد در موضوعات مختلف و گراهای کلی داده میشد، یه چیزی تو مایه های همان که آقا سورنا از نردبان مثال زد.

6- صد در صد هیچ منتی بر شما ندارم و قدردان ولی بعضی وقتا که می بینم چقدر مباحث مانده که قرار بود گفته شه و نشده به نظرم بابت همان سیلابس هست که گفتم . بارها دوست داشتم سایتی بزنم و حتی اسمش را هم تعیین کردم!! اگرچه واقعا وقتش را ندارم (اسمش را بگذارید تنبلی!) ولی با خودم گفتم اگه قرار باشه این کار رو بکنم (حتی پولی!) ابتدا کل مبحث رو کامل کنم و آماده و سپس این کار رو انجام دهم.

7- بارها خواستم به بعضی سوالاتی که در فروم مطرح میشه با همان روشی که دوست دارم و عقیده جواب دهم ولی وقت نکردم! (اسمش را بگذارید تنبلی!)

8- فکر کنم حرف زیاد است ولی قصدم آزار شما یا سوء استفاده نیست همانطور که شاید یه چیزهایی شما بدانید که از روی علاقه و نیت انجام دادم.

9- شاید گفتن این موارد اینجا جاش نبود، ولی با توجه به افتتاح این قسمت جایی دیگر پیدا نکردم!

10- دیگه باید برم و گرنه میشد چیزهای دیگری هم گفت.

11- باز هم بسیار تشکر.
پرسید آگوست 20, 2013 در انتقاد بوسیله 14alireza (130 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام ممنون از نظراتتون

2-سیاست بخش چیزای کوچیک اینه که روند خاصی رو دنبال نکنه ! اصلا فقط چیزای کوچیک یه قسمتی میگه که کاربرا نیاز دارند. در همین حد. خب طبیعیه که از کاربرا بخواد که بگن چه چیز کوچیکیه که نیاز دارند بدونن. مثلا استاد زبان سر کلاس و البته آخر کلاس از ما میخواست که مثلا اسمایی از بخش های مختلف ماشین رو که معادل انگلیسی شو میخوان رو بپرسن. این یه همچین حالتی داره. هیچ روندی رو دنبال نمیکنه و فقط یه سری مثال کوچیک در مورد Qt

3-حق با شماست. تهیه یه روند آموزشی خیلی خیلی خوبه حتما در برنامه ام میذارم این کار رو.

4-خوشحالم از اینکه شما اینجایید :)

5-خب من اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم. ببینید بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که در برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت ضعف دارم. وگرنه طرح بسیار بزرگتری تو سر داشتم که فعلا توانایی اجرا کردنش رو ندارم. ولی خب شمام اگه نگید که من نمیتونم یه نفره همه این نظرات رو خودم متوجه بشم. ممنون. بازم اگه ایراد یا نظری دارید حتما بگید.

6-:) خب ببینید ایشالا وارد کار تهیه آموزش میشید و میبینید که مثلا برای گذاشتن یه بخش پنج دقیقه ای باید حدودا یک ساعت وقت گذاشت تا تمیز از آب در بیاد. حالا شما حساب کن بخواید یه بخش 30 دقیقه ای بذارید. مطمئن باشید تا دو سه بار خراب نشه چیز خوبی از آب در نمیاد. بنده هم به اندازه حدود یک سال فیلم داشتم که وبلاگ رو زدم و اون ماه های اول ( حدود 6 ماه ) مشکل خاصی پیش نیومد. ولی در ادامه قبول دارم روند کند شد و برخی مواقع متوقف. شرمنده.

7-نه دیگه این رو حلالت نمیکنم :)))

8-اختیار دارین. من مشتاقانه منتظر نظرات هستم.

9-حتما اینجا جاش بوده حتما.

10-حتما بگید حتما :)

11- منم از شما متشکرم واقعا. نوشتن این همه نظر با اینکه شما گفتید وقت ندارید :) کاری نیست که من ساده از سپاسگزاریش بگذرم. خیلی لطف کردین.
پاسخ داده شد آگوست 20, 2013 بوسیله admin (3,210 امتیاز)
سلام
1- تشکر
2- منظورم قرار دادن چیزهای کوچک نبود، همانطور که الحمدلله تا الان داره خوب پیش میره. منظورم این بود که شما که خودتان اشراف دارید،  چیزهای کوچک رو هم جلو ببرید. البته به قول شما شاید اینطوری بعضی مباحث که جزء چیزهای کوچک هستند از قلم بیفتند که با یادآوری کاربر ها جبران می شود
- من حاضرم این مدرک به ظاهر فوق لیسانس  برق  رو با دانش شما عوض کنم، البته الحمدلله نا شکری نمی کنم و  منظورم اهمیت دانش هست تا مدرک
- فکر می کنم رمز موفقیت این سایت همان کلاسهایی بود که از آنها فیلم گرفتید و چون شاید به نوعی جبر پشت سر آن قرار داشت تا بتوانید مباحث را جلو ببرید، مجبور بودید سیلابس داشته باشید.
- خیلی خیلی دوست دارم که  در فیلد های متفاوت کیوت  (گرافیک، دیتا بیس، qml، بازی و ...)، آدم با تجربه ای مثل شما ، گراها و  تجربیات خود را به صورت مستمر (جسارت تلقی نشود) در اختیار تشنگان و علاقه مندان به معنای واقعی قرار دهد. این یعنی  خیلی سریع حرکت و رشد کردن افرادی مثل بنده.
نمیتونم اینو نگم و برم، فکر می کنید چقد زمان ببرد تا مباحث را یک دور پوشش دهیم؟
باز هم بسیار تشکر بابت تمام زحمات و نیز بابت مطالبی که در سایت قرار داده اید و نظری ندادم.
...